Ochrona przed DDoS

Grey Wizard zapewnia kompleksową ochronę stron internetowych. Skutecznie przeciwdziałamy atakom wolumenowym, sieciowym i aplikacyjnym. Działamy jako serwer pośredniczący pomiędzy użytkownikami a serwerami, a uruchomienie i konfiguracja usługi zwykle zajmuje mniej niż 15 minut.

W celu zapewnienia skutecznej ochrony przed atakami wykorzystujemy zarówno zbiory reguł, heurystyki, reputację, jak i algorytmy badające zachowanie użytkowników. W przypadku wykrycia podejrzanego ruchu stosujemy metody sprawdzające np. CAPTCHA lub testy Javascript. Zapytania, które nie zostaną pozytywnie zweryfikowane natychmiast są blokowane. Zespół naszych inżynierów całodobowo monitoruje sieć i logi w poszukiwaniu nowych zagrożeń. Uaktualnione polityki bezpieczeństwa dostępne są od razu dla wszystkich naszych klientów. Dzięki Grey Wizard nawet największe i najbardziej skomplikowane ataki DDoS nie będą stanowiły zagrożenia dla Twojego biznesu.

O atakach DDoS

Web Application Firewall (WAF)

Grey Wizard chroni nie tylko przed typowymi atakami DDoS, lecz również zapewnia bezpieczeństwo twojej aplikacji internetowej chroniąc przed XSS (Cross-site scripting) i SQL Injection. Zestaw reguł został skomponowany na podstawie projektu ModSecurity oraz naszych własnych. Nowe polityki bezpieczeństwa są wdrażane na bieżąco - wraz z wykryciem wektorów ataków.

Web Application Firewall (WAF)

Monitoring w czasie rzeczywistym

Uaktualniane na bieżąco statystyki pozwalają nam na wykrywanie nienaturalnych sytuacji na Twojej stronie internetowej. W takim przypadku zostaniesz poinformowany e-mailem i będziesz miał możliwość wykonania dalszych kroków niezbędnych do odparcia ataku.

Monitoring w czasie rzeczywistym

Sztuczna inteligencja

Grey Wizard chroni nie tylko przed typowymi atakami DDoS, lecz równiez zapewnia bezpieczeństwo Twojej aplikacji internetowej chroniąc przed XSS (Cross-site scripting) i SQL Injection. Zestaw reguł został skomponowany na podstawie ModSecurity oraz naszych własnych. Nowe polityki bezpieczeństwa są wdrażane na bieżąco - wraz z wykryciem wektorów ataków.

Sztuczna inteligencja

Szybka i prosta integracja

Wdrożenie ochrony przed atakami jest niezwykle proste. Zwykle nie zajmuje więcej niż 15 minut i nie wymaga żadnych zmian w aplikacji po stronie klienta. Po dodaniu domeny otrzymasz zestaw adresów IP, które należy podać w ustawieniach DNS. Co ważne, podczas podłączania do Grey Wizard Twoja strona jest cały czas dostępna.

Zobacz jakie to proste

Masz pytania?