Szybka i prosta integracja

Grey Wizard Shield gwarantuje skuteczną ochronę przed cyberatakami, w tym atakami wolumenowymi i sieciowymi. Wykorzystanie technologii opartej na uczeniu maszynowym zapewnia skuteczność działań i pomaga w szybkim wykrywaniu potencjalnego zagrożenia.

W dobie Internetu, zabezpieczenie witryny przed atakami hakerskimi, powinno stanowić podstawę działalności w sieci. Ochrona przed cyberatakami to priorytet wszystkich sektorów przechowujących wrażliwe dane osobowe czy pieniądze. Możliwość uruchomienia ochrony i zabezpieczenia się przed tego typu incydentami gwarantuje zaufanie klientów i oszczędność kosztów poniesionych w razie ataku.

Możliwość uruchomienia ochrony DDoS i zabezpieczenia się przed tego typu incydentami gwarantuje zaufanie klientów i oszczędność kosztów poniesionych w razie ataku.

Jak wygląda integracja z Tarczą?

Aktywacja ochrony przeciw cyberatakom nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania. Integracja i uruchomienie usługi zajmuje jedynie 15 minut.

Te kilkanaście minut poświęconych na włączenie Grey Wizard Shield są ogromną inwestycją nie tylko w bezpieczeństwo, ale również w czas i pieniądze Twojej firmy.

Integracja ochrony odbywa się w pięciu bardzo prostych krokach:

  • 1. Aktywuj konto
  • 2. Zaloguj się do panelu użytkownika
  • 3. Dodaj stronę
  • 4. Uaktualnij rekordy A i CNAME w Twojej strefie DNS
  • 5. Ochrona jest aktywna
×

Dla mediów

Podaj nam dane kontaktowe,
na które automatycznie wyślemy materiały.

Dziękujemy