Monitoring w czasie rzeczywistym

Cyberbezpieczeństwo wymaga stałego monitoringu. Rejestrując na bieżąco wszystkie incydenty jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Zastosowanie takiego rozwiązania pomaga szybko zidentyfikować ataki i natychmiast na nie reagować.

Panel Użytkownika, którym zarządzają nasi klienci pozwala na bieżąco monitorować parametry sieci, użytkowników i incydenty bezpieczeństwa. Wygodna forma wykresów i diagramów daje szybki podgląd na wszystkie działania związane z bezpieczeństwem strony. Wygodny podgląd na panel konta pozwala stale mieć wgląd w każdy incydent.

Funkcjonalność

Monitoring w czasie rzeczywistym to wygodna funkcja, która daje użytkownikowi możliwość wglądu w aktualny stan ochrony witryny wraz z opcją samodzielnego ustawiania wybranych parametrów. W razie ataku, bieżąca obserwacja zabezpieczeń, pozwala na podjęcie dalszych kroków ochrony.

Wizualna forma wszystkich najważniejszych form incydentów gwarantuje wygodę użycia. Wśród wielu funkcjonalności użytkownik zobaczy m.in.:

  • czas odpowiedzi
  • kody odpowiedzi HTTP
  • popularne adresy URL
  • popularne kraje generowania ruchu
  • zużycie łącza
  • nadzór nad stroną specjalistów Grey Wizard

Stała ochrona i monitorowanie witryny internetowej pozwala na zmniejszenie liczby ataków oraz związanych z nimi konsekwencji. Szybka reakcja i identyfikacja zagrożenia daje możliwość na skuteczne odparcie cyberataku. W Grey Wizard nasi klienci mają możliwość wglądu w każdy incydent, który pojawi się na ich stronie. Prosta i intuicyjna obsługa Panelu Użytkownika pokazuje wszystkie najważniejsze informacje związane z bezpieczeństwem strony.

×

Dla mediów

Podaj nam dane kontaktowe,
na które automatycznie wyślemy materiały.

Dziękujemy