Wiedza ekspercka

W świecie nowoczesnych technologii, dostępności do Internetu oraz powszechności korzystania z urządzeń Internetu Rzeczy cyberataki są nieuniknione. Nasze bezpieczeństwo jest zagrożone już nie tylko w świecie realnym, ale przede wszystkim w wirtualnym.

Każdego dnia logujemy się na swoje profile społecznościowe, korzystamy z bankowości internetowej, robimy zakupy w sklepach internetowych i wykonujemy wiele innych rzeczy online, które wymagają podania naszych danych osobowych.

Wszędzie zostawiamy nasze dane personalne (m.in. imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej), które są niezwykle cennym łupem dla cyberprzestępców. Właśnie dlatego w obecnych czasach tak ważna jest ochrona danych w sieci.

Grey Wizard powstało, by odpierać ataki DDoS, ataki sieciowe, aplikacyjne i wolumetryczne. Założyli go ludzie, którzy brali udział w tworzeniu m.in. Grupy Allegro oraz portalu ogłoszeniowego Grupa OLX. Światowej klasy eksperci dbają o bezpieczeństwo naszych Klientów.

Korzystając z mechanizmów opartych na uczeniu maszynowym, na swojej wiedzy i doświadczeniu cały czas rozwijamy systemy ochrony.

Nasi eksperci to pasjonaci nowoczesnych technologii o ogromnej wiedzy na temat bezpieczeństwa cybernetycznego. Dlatego wyzwania, które stawia przed nimi cyberbezpieczeństwo wpływa na rozwój oraz jakość oferowanych produktów.

Chronimy naszych Klientów przed każdym rodzajem ataków DDoS. Nasza wiedza i działania są wspierane przez rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję.

W Grey Wizard zapewniamy ciągłość działania i bezpieczeństwo biznesu on-line.

×

Dla mediów

Podaj nam dane kontaktowe,
na które automatycznie wyślemy materiały.

Dziękujemy