O narzędziu

Skaner wykonuje audyt strony internetowej badając jak aplikacja reaguje na próby ataków XSS, SQL injection, sprawdza również obecność na czarnych listach jak i błędy konfiguracji serwera. Zastosowanie się do wszystkich wskazówek w raporcie znacząco poprawia bezpieczeństwo i odporność na ataki przestępców. Wykonanie audytu jest darmowe i bezpieczne dla testowanej strony. Sprawdź już teraz przykładowy raport dla greywizard.com

Dlaczego Grey Wizard

Grey Wizard specjalizuje się w ochronie aplikacji internetowych, na co dzień mamy do czynienia z setkami incydentów bezpieczeństwa. Znamy doskonale metodologię pracy cyberprzestępców i potrafimy skutecznie chronić klientów przed atakami. Dzięki temu nasi inżynierowie nieustannie zdobywają praktyczną wiedzę dotyczącą najnowszych podatności, którą teraz możesz wykorzystać do sprawdzenia stanu bezpieczeństwa Twojej aplikacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Grey Wizard, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego Nasz dział handlowy skontaktuje się wkrótce i wybierze najkorzystniejszy model współpracy.